• 098-764-34-46
  •  095-184-41-99 095-184-41-99
  • shopcul@gmail.com

Фінанси підприємств. За модульною системою навчання. Теоретико-практичний посібник + Робочий зошит(збільшеного формату)(м) (арт: 025311)

Фінанси підприємств. За модульною системою навчання. Теоретико-практичний посібник + Робочий зошит(збільшеного формату)(м)
115.00 грн.
Специфікація
Артикул: 025311
Автор Шило В.П.
Анотація У посібнику з дисципліни « Фінанси підприємств» ( за модульною системою) висвітлюються теоретичні та практичні аспекти модульної системи навчання з дисципліни « Фінанси підприємств». Авторами запропоновано 2 змістових модуля, крім того, рекомендується вхідний тест-тренінг та відкритий тест на формулювання відповідей. Знайшли відображення нові законодавчі і нормативні акти, статті провідних економістів- практиків, пов‘язаних з застосуванням нової Європейської форми навчання з кредитно- модульної системи. У посібнику до теоретичного матеріалу додано методику виконання практичного завдання та тестові завдання для проведення підсумкового модульного контролю. Теоретичний, практичний матеріал має ілюстративність, супроводжується достатньою кількістю рисунків, формул, допоміжних таблиць для розрахунків. Розрахований на студентів економічних спеціальностей вищих закладів освіти, слухачів факультетів післядипломної освіти, практичним робітникам економічної та фінансової сфери.
Рік видання 2011
Сторінок 429
Тип Книга
Формат Книга
Відгуки

Написати відгук

Рекомендуємо