• 098-764-34-46
  •  095-184-41-99 095-184-41-99
  • shopcul@gmail.com

Конституційні засади взаємодії місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування в місті Києві: Монографія. (арт: 031690)

Конституційні засади взаємодії місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування в місті Києві: Монографія.
120.00 грн.
Специфікація
Артикул: 031690
Автор Кулик Т. О.
Анотація У монографії розглянуто теоретичні і прикладні проблеми взаємодії місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Проаналізовано доктринальні засади такої взаємодії. Досліджено методологічні аспекти його вивчення. З’ясовано стан конституційно-правового регулювання взаємодії місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Сформульовано авторське визначення поняття такої взаємодії, визначено її ознаки та принципи. Розглянуто форми, методи та правові акти взаємодії місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Досліджено аспекти відповідної діяльності місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування в м. Києві. Акцентовано увагу на процесі взаємодії Київської міської ради та її виконавчого органу – ​Київської міської державної адміністрації, в ході реалізації власних і делегованих повноважень цих органів відповідно. Для науковців, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів, службовців органів державної влади й місцевого самоврядування, а також усіх, хто цікавиться питаннями державного будівництва та місцевого самоврядування.
Обкладинка тверда
Рік видання 2016
Сторінок 198
Тип Книга
Формат а5
Відгуки

Написати відгук

Рекомендуємо