• 098-764-34-46
  •  095-184-41-99 095-184-41-99
  • shopcul@gmail.com

Підстави для зміни або скасування судових рішень в апеляційному та касаційному порядку у кримінальному провадженні Монографія (арт: 030410)

Підстави для зміни або скасування судових рішень в апеляційному та касаційному порядку у кримінальному провадженні Монографія
90.00 грн.
Специфікація
Артикул: 030410
Автор Бобечко Н.Р.
Анотація Монографія присвячена дослідженню правового регулювання, теорії та практики застосування підстав для зміни або скасування судових рішень в апеляційному та касаційному порядку у кримінальному провадженні. У ній розкриваються суть, ознаки та значення підстав для зміни або скасування судових рішень в апеляційному та касаційному порядку, визначаються моделі регламентації підстав та проводиться їх класифікація, висвітлюються вихідні положення кримінальної процесуальної кваліфікації, розглядаються елементи системи підстав для оскарження й перевірки судових рішень в апеляційному та касаційному порядку. Виходячи з аналізу КПК України, відповідних положень кримінального процесуального законодавства зарубіжних держав та доктринальних підходів, автор подає своє бачення питань, що входять до предмета дослідження, висуває пропозиції щодо вдосконалення кримінального процесуального закону. У монографії використана судова практика апеляційної та касаційної інстанцій. Монографія адресована викладачам та науковим працівникам, адвокатам, прокурорам, суддям, може бути корисною для аспірантів, ад’юнктів, студентів, курсантів, слухачів вищих юридичних навчальних закладів і факультетів, а також усім, хто цікавиться теорією та практикою оскарження й перевірки судових рішень у кримінальному процесі.
Обкладинка м'яка
Рік видання 2015
Сторінок 234
Тип Книга
Формат Книга
Відгуки

Написати відгук

Рекомендуємо