• 098-764-34-46
  •  095-184-41-99 095-184-41-99
  • shopcul@gmail.com

Податкові злочини, що вчинюються з використанням високих інформаційних технологій: оперативно-розшуковий аспект. Монографія (арт: 030155)

Податкові злочини, що вчинюються з використанням високих інформаційних технологій: оперативно-розшуковий аспект. Монографія
130.00 грн.
Специфікація
Артикул: 030155
Автор Некрасов В.А.
Анотація Монографія присвячена комплексному дослідженню теоретичних, нормативно-правових та організаційно-тактичних засад оперативного пошуку ознак податкових злочинів, які вчинюються за допомогою високих інформаційних технологій та розробці науково обґрунтованих рекомендацій по вдосконаленню діяльності оперативних підрозділів податкової міліції у зазначеному напрямі. Виокремлено чинники, що впливають на ефективність протидії таким злочинам на підставі визначення кореляційних взаємозв’язків між рівнем застосування високих інформаційних технологій та технологіями злочинної діяльності у сфері оподаткування, визначено їх напрями і типи, запропонована алгоритмізація оперативного пошуку ознак зазначених злочинів, а також удосконалено структурно-функціонального забезпечення протидії таким злочинам за рахунок його оптимізації шляхом внесення змін до законодавства, що регламентує оперативно-розшукову діяльність. Для працівників оперативних підрозділів, викладачів, науковців, слухачів і курсантів вищих навчальних закладів правоохоронних органів, що готують оперативних працівників.
Обкладинка м'яка
Рік видання 2015
Сторінок 180
Тип Книга
Формат Книга
Відгуки

Написати відгук

Рекомендуємо