• 098-764-34-46
  •  095-184-41-99 095-184-41-99
  • shopcul@gmail.com

Процесуальне керівництво прокурором досудовим розслідуванням: Організаційно-правові та криміналістичні основи. Науково-практичний посібник (арт: 030412)

Процесуальне керівництво прокурором досудовим розслідуванням: Організаційно-правові та криміналістичні основи. Науково-практичний посібник
240.00 грн.
Специфікація
Артикул: 030412
Автор І. М. Козьяков, В.Т. Маляренко, Г.П. Середа, Є.Д. Скулиш, О.Н. Ярмиш
Анотація Видання є практичним керівництвом для прокурорів з організації та здійснення нагляду за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням. Зокрема, висвітлено питання організації роботи процесуального керівника, планування прокурором процесу досудового розслідування кримінальних правопорушень, визначення його напрямів і координації діяльності слідчих органів досудового розслідування та співробітників оперативних підрозділів. Особливу увагу приділено прокурорському нагляду за додержанням вимог законів на окремих стадіях кримінального провадження, в тому числі щодо підстав і порядку повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, при застосуванні заходів забезпечення кримінального провадження, зупиненні та закінченні досудового розслідування. З метою науково-методичного забезпечення діяльності прокурорів у посібнику подані наукові рекомендації стосовно використання криміналістичної тактики та методики під час процесуального керівництва розслідуванням окремих груп кримінальних правопорушень: проти життя та здоров’я особи, виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини та громадянина, власності, господарської та службової діяльності тощо. Виокремлено особливості участі прокурора у судовому кримінальному провадженні за вказаними групами злочинів. Видання розраховане на працівників прокуратури, які здійснюють нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням, вчених, науково-педагогічних працівників, аспірантів і студентів, усіх, хто цікавиться даною проблематикою.
Обкладинка м'яка
Рік видання 2014
Сторінок 750
Тип Книга
Формат Книга
Відгуки

Написати відгук

Рекомендуємо