• 098-764-34-46
  •  095-184-41-99 095-184-41-99
  • shopcul@gmail.com

Промислові мережі та інтеграційні технології в автоматизованих системах.Навчальний посібник.(тверда)(збільшеного формату) (арт: 025042)

Промислові мережі та інтеграційні технології в автоматизованих системах.Навчальний посібник.(тверда)(збільшеного формату)
250.00 грн.
Специфікація
Артикул: 025042
Автор Пупена О.М.
Анотація У навчальному посібнику розглянуті принципи функціонування промислових мереж та інтеграційних технологій, що використовуються в інтегрованих автоматизованих системах. Посібник складається з чотирьох частин. У першій частині висвітлюються загальні питання про місце мережних технологій в інтегрованих автоматизованих системах, фундаментальні принципи функціонування всіх промислових мереж, короткий огляд найбільш популярних в Україні промислових мереж, детально описані особливості реалізації фізичного рівня промислових мереж а також функціонування модемного та бездротового зв‘язку. У другій частині детально висвітлюються принципи функціонування та особливості проектування промислових мереж AS-I, MODBUS, PROFIBUS, CAN, CANOPEN та мереж на базі Industrial Ethernet, а також описані стандартні технології управління електроприводами через промислові мережі. Третя частина присвячена відкритим технологіям міжпрограмної взаємодії DDE /Net DDE, COM/ DCOM, WEB, OPC, ODBC, OLEDB, та показано їх використання в інтегрованих автоматизованих системах. Остання частина присвячена проектуванню інтегрованих автоматизованих систем, що базуються на використанні промислових мереж та технологій міжпрограмної взаємодії. Весь теоретичний матеріал закріплюється робочими прикладами та питаннями для самостійного контролю. Навчальний посібник може бути використаний при вивченні курсів циклу професійної і практичної підготовки рівня бакалавра, спеціаліста та при виконанні курсового і дипломного проектування для студентів напряму « Автоматизація та комп‘ютерно-інтегровані технології». Посібник також рекомендується для молодих спеціалістів, що працюють а області промислової автоматизації.
Рік видання 2015
Сторінок 550
Тип Книга
Формат Книга
Відгуки

Написати відгук

Рекомендуємо