• 098-764-34-46
  •  095-184-41-99 095-184-41-99
  • shopcul@gmail.com

Основи техніки швидкісної стрільби з пістолета для працівників органів внутрішніх справ. Навчально-методичний посібник.(тврда) (арт: 025929)

Основи техніки швидкісної стрільби з пістолета для працівників органів внутрішніх справ. Навчально-методичний посібник.(тврда)
65.00 грн.
Специфікація
Артикул: 025929
Автор Запорожанова О.В.
Анотація У посібнику наведено особливості техніки швидкісної стрільби з пістолета з урахуванням вимог нормативних документів. що обумовлюють специфіку застосування вогнепальної зброї працівниками міліції. Розглянуто численні чинники, які тією чи іншою мірою визначають варіативність техніки підготовчих дій, виконання окремого пострілу або їх серії: тип кобури та спосіб носіння пістолету, вихідне положення та просторова орієнтація стрільця відносно цілі, дистанція ведення вогню. Такий підхід. на наш погляд, дозволяє запропонувати оптимальні алгоритми лій для кожної ситуації з можливістю їх відпрацювання під час навчальних стрільб. Для викладачів вогневої підготовки навчальних закладів. спеціалістів, які відповідають за вогневу підготовку особового складу територіальних органах внутрішніх справ при підготовці до проведення занять. а також всіх працівників міліції та курсантів, зацікавлених у підвищенні рівня особистої вогневої виучки.
Рік видання 2011
Сторінок 112
Тип Книга
Формат Книга
Відгуки

Написати відгук

Рекомендуємо