• 098-764-34-46
  •  095-184-41-99 095-184-41-99
  • shopcul@gmail.com

Охорона праці в галузі (організаційно-технічні аспекти). Посібник для підготовки фахівців ОС «Магістр» спеціальності «Транспортні технології (автомобільний транспорт)» (арт: 043783)

Охорона праці в галузі (організаційно-технічні аспекти). Посібник для підготовки фахівців ОС «Магістр» спеціальності «Транспортні технології (автомобільний транспорт)»
200.00 грн.
Переглянути зміст книги
Специфікація
Артикул: 043783
Автор Войналович О. В., Голопура С. М.
Анотація У навчальному посібнику представлено організаційно-технічні аспекти працеохоронної діяльності на автотранспорті, які мають бути розглянуті під час вивчення дисципліни «Охорона праці в галузі» студентами ОС «Магістр» спеціальності «Транспортні технології (автомобільний транспорт)». У посібнику разом з теоретичними відомостями з різних тем навчальної дисципліни подано порядок виконання практичних завдань, розроблених на кафедрі охорони праці та інженерії середовища Національного університету біоресурсів і природокористування України. Для виконання досліджень запропоновано до використання сучасні вимірювальні прилади, що допоможе майбутнім фахівцям набути навичок практичної працеохоронної роботи на автотранспортних підприємствах. Дане видання може бути корисним також спеціалістам з охорони праці та посадовим особам автотранспортних підприємств.
Обкладинка м'яка
Рік видання 2020
Сторінок 250
Тип Книга
Формат А5
Відгуки

Написати відгук

Рекомендуємо