• 098-764-34-46
  •  095-184-41-99 095-184-41-99
  • shopcul@gmail.com

Не заважай собі жити. Як впоратися зі страхом, образою, почуттям провини, прокрастинацією і іншими проявами саморуйнівної поведінки (арт: 043849)

Не заважай собі жити. Як впоратися зі страхом, образою, почуттям провини, прокрастинацією і іншими проявами саморуйнівної поведінки
160.00 грн.
Переглянути зміст книги
Специфікація
Артикул: 043849
Автор Марк Гоулстон, Філіп Голдберг
Анотація Практична книга від досвідченого психіатра і автора бестселера «Як розмовляти з мудаками» про те, як боротися з 40 проявами саморуйнівної поведінки — від прокрастинації до гніву. Аналізуючи своє життя, багато людей з жалем усвідомлюють, що вони мало схожі на те, про що вони мріяли, на що сподівалися. Ще сумніше розуміти, що нездатність реалізувати надії і мрії в значній мірі обумовлена тим, що ви самі були головною перешкодою. А точніше, ваша саморуйнівна поведінка. Ось чому так важливо навчитися визначати власні моделі самосаботажу і відмовитися від усіх форм його прояву. Не зробивши цього, ви серйозно ризикуєте пережити в майбутньому найглибше розчарування як через втрачені можливості, так і з-за невипробуваного задоволення життям і недоотриманої або недоданої любові. Цю книгу варто прочитати від кірки до кірки, а потім використовувати в якості довідкового посібника. Відкриваючи її, коли у вашому житті виникнуть складні ситуації і вам знадобиться рада зі зміни конкретної моделі саморуйнівної поведінки. Ця книга допоможе вам змінити моделі поведінки, що заважають йти вперед.
Обкладинка м'яка
Рік видання 2021
Сторінок 190
Тип Книга
Формат А5
Відгуки

Написати відгук

Рекомендуємо