• 098-764-34-46
  •  095-184-41-99 095-184-41-99
  • shopcul@gmail.com

НПК ЗУ "Про порядок відшкодування шкоди завданої громадянинові незаконними діями органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність" (арт: 043465)

НПК ЗУ "Про порядок відшкодування шкоди завданої громадянинові незаконними діями органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність"
900.00 грн.
Переглянути зміст книги
Специфікація
Артикул: 043465
Автор За загальною редакцією доктора юридичних наук, професора, першого заступника директора Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України, Заслуженого юриста України Журавльова Дмитра Володимировича
Анотація Збірник об’єднує науково-практичні коментарі до законів, що не мають спільного предмету регулювання, але мають так би мовити спільний центр тяжіння – кримінальне провадження. Один із них стосується гарантій особам, які постраждали унаслідок протиправних дій правоохоронних органів та органів правосуддя при здійсненні заходів кримінального провадження і відправлення правосуддя. Інший розкриває наявні гарантії забезпечення безпеки (у широкому розумінні цього поняття) для осіб, які є учасниками кримінального провадження. Окрім коментарів та постатейних матеріалів до уваги читачів пропонується також наявна судова практика та інформаційно-правові матеріали у згаданій сфері права. Посібник буде в нагоді для працівників правоохоронних органів, суддів, адвокатів, викладачів і студентів юридичних факультетів, широкого кола зацікавлених осіб.
Обкладинка тверда/м'яка
Рік видання 2020
Сторінок 616
Тип Книга
Формат А5
Відгуки

Написати відгук

Рекомендуємо