Про компанію


Центр навчальної лiтератури - найбільша книготорговельна та видавнича компанiя в Україні, що спецiалiзується на виданнi та продажу рiзнопланової навчальної та довiдкової лiтератури. Компанiя працює на ринку вже вісім рокiв та постiйно вдосконалює роботу з клiєнтами, що виражається в нових методах донесення книги споживачу, у вдосконаленнi процесу доставки та виконаннi найвибагливiших замовлень. В нашому видавництві виходить друком 15-20 нових книг в місяць.

Наша інтернет-книгарня перша в Україні має найбільший реальний асортимент навчальної лiтератури майже всiх видавництв України.  Асортимент на сайті поновлюється щоденно.

За роки роботи інтернет-книгарні нашими клієнтами стало більше 5000 приватних та юридичних осіб, значна частина яких стала нашими постійними клієнтами. Основна наша перевага в тому, що за рахунок книгообміну ми можемо пропонувати видавничі ціни споживачам. Якщо порівняти нашу ціну з ціною в звичайній книгарні, ви отримаєте майже подвійну перевагу. Завдяки сучасним методам доставки, книги можна оперативно отримати в найвіддаленішому куточку України, де зазвичай немає іншої можливості придбати літературу. До того ж оплатити замовлення можливо при отриманні на поштовому відділенні.

6 переваг нашої інтернет-книгарні:

  • Найбільший асортимент навчальної літератури
  • Низькі видавничі ціни без торговельних націнок
  • Оперативна доставка в будь-який куточок України зручним способом
  • Щоденне оновлення асортименту
  • Он-лайн відслідковування зробленого замовлення
  • Знижки постійним клієнтам       

Оперативна обробка замовлень та поставка лiтератури протягом найкоротшого перiоду - це повсякденний стандарт в роботi нашої компанiї. Ми працюємо з більшістю найкращих книгарень в Україні. Також пропонуємо споживачам скористатися можливістю придбати книгу безпосередньо у видавництві за допомогою даного сайту.

Контакти:

(044) 223-57-12, (066) 511-83-77, SKYPE: GKASTY